Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Podlaha na terase z vymývanej dlažby - ako na to?

Ahojte.

Prosím o Vaše názory a prípadné rady ohľadom dlažby na terase. Celková plocha je cca 35 m2 a ako podklad je tam teraz jemný štrk.
[http://s14.postimg.org/ko47uvjjh/20130324_142819.j pg]

Ako finálnu podlahu uvažujem vymývanú dlažbu s hrúbkou 2 cm, napr. túto:
http://www.adoxbeton.sk/index.php?page=produkty&pr o=produkt2

Mám v pláne len ju voľne položiť na štrk zarovnaný do vodováhy.

Je to dobré, alebo aspoň použiteľné riešenie?

Ďakujem za všetky rady aj za prečítanie.

Ahoj
rad by som poznal Vas nazor na tieto IKEA dosky po letnej sezone? Uvazujeme o nich aj my s manzelkou, terasu mame 35m2, uvazovali sme o WPC, ale viacero faktorov vratane ceny nas odradzuje, zatial hladame a cakame na vyhodnu ponuku.
Akoto bolo s teplotou podlahy, ked na to priamo svieti slniecko, da sa po nej chodit, nie je horuca ?
Co zima, teda tento rok takmer ziadna nie je, co sneh ?
Dobre vidim,z e je pod nou strk alebo ?
Mame terasu vybetonovanu, co by ste odporucili ?
dik za info a rady