Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sušenie dreva

zdravim,viete mi poradit ako pomerne rychlo vysusit drevo-rezivo(smrek,borovica buk,dub),ide o mensie kusy30-70cm male mnozstvo...cca 10ks,ktore budem potom rucne obrabat....premyslal som ze do izovovanej nadoby(od bojlera) budem tlacit horuci vzduch ohrievacom a cas od casu necham vyvetrat...problem je ze to iba moja laicka predstava....nikdy som take nevidel ani neskusal
poradte mi ked o tom nieco viete...popr.aj ako by sa to dalo inac urobit....vdaka vopred

"...skor o to aby som mal v tomto vlhkom sychravom pocasi co struhat..".
Jestli nemáš co dělat, udělej z prkýnek budky pro ptáky. Bude to užitečné a dřevo nemusíš sušit, uschne postupně samo. Pro budku je lepší hrubé neohoblované dřevo. Počet a rozměry, které jsi psal by se hodily.