
Lepení obkladů na staré obkladačky
Máte někdo zkušenost s nalepením nových obkladaček na staré? Prý se to dá. Nedovedu si představit, jak ty původní odstraňuji. Díky.
Máte někdo zkušenost s nalepením nových obkladaček na staré? Prý se to dá. Nedovedu si představit, jak ty původní odstraňuji. Díky.
Předmět | Autor | Datum |
---|---|---|
penetraci na nesavé povrcha PPB, pak jen lepit
možností je mnoho.. nový milan.cukrar 25.03.2013 21:56 |
milan.cukrar | |
lepil jsem obkladacky na umakart,a to solikonem.Pet bobku na kachlicku,do spar nutno vkladat kolicky… nový honbre 27.03.2013 18:06 |
honbre | |
"KVK Kotvící nátěr" ja používam toto a zatiaľ nič neodpadlo je to vlastne penetrácia s kremičitým pi… poslední mj 27.03.2013 20:13 |
mj |
Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru
penetraci na nesavé povrcha PPB, pak jen lepit
možností je mnoho..
lepil jsem obkladacky na umakart,a to solikonem.Pet bobku na kachlicku,do spar nutno vkladat kolicky ( originalni krizky ).Pri sparovani obklad trochu tancuje.Je to asi 5 roku tomu,a koupelna bez problemu.Glazura ja taky nesava,proto bych sel do toho znovu i na stary obklad,staci odmastit.
"KVK Kotvící nátěr" ja používam toto a zatiaľ nič neodpadlo je to vlastne penetrácia s kremičitým pieskom ktorá z hladkých dlaždíc urobí šmirgeľ