Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tloušťka tepelné izolace

Zdravím potřebuji zateplit šikmou střechu tak ,aby se pod ní nechaly udělat místnosti,dříve to byly nevyužívané půdičky. Jak spočítám tloušťku izolace kterou budu potřebovat?
Střecha kmbeta ,laťě,folie,krokve.Potom bude sdk.Šířka krokví 160mm.Myslel jsem isover domo 160 + něco pod krokve? Nebo znáte levnější a lepší izolaci a její tloušťku?
Díky za info
Lukas

Mě by zajímalo jestli je nějak možné jelikož jsem dal pouze obyčejnou folii jestli jde nějak udělat a dát tam tu lepší,abych mohl dát nějakou izolaci.U té obyčejné musí být údajně fuk 1cm,aby to nevlhlo.