Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba v autě (flash disk, USB, SD)

Přeji pěkný večer všem,
rád bych se zeptal jaké jsou možnosti přehrávání hudby v autě. Pořídil jsem si Ibizu rok 2000, je tam ještě kazetový přehrávač součástí panelu s displejem apod. Proto bych se v tom nerad hrabal.
Zajímalo by mě co bych měl udělat proto aby mi v autě šla přehrávat hudba z flashky, karet či CD.
Mám doma transmiterr, asi takový: http://www.zbozi.cz/vyrobek/noname-fm-transmitter- fm677-usb-sd/

Píchnul sem flash disk snažil se nastavit stanice, ale bez výsledku, neustále mi to něco rušilo a pokaždé, když jsem se na danou stanici dostal mi na rádiu stanice opět přeskočila. A když ne tak mi to spíš šumělo než hrálo.

Proto bych se rád zeptal jaké mám možnosti krom výměny rádia (nechci se v tom moc hrabat, nebo to je jediná možnost?). Koupit nějaký jiný transmiterr? Jsou nějaké další možnosti?

Předem děkuji za odpovědi, ač možná na hloupý dotaz.
Vítek :-).

Hledal jsem a hledal a nic nenašel, akorát alarm ozkoušel :)).
To by mi snad prodávající řekl. No zítra ráno se s ním uvidím tak se ještě zeptám jak přehrávání hudby praktikoval on. Je to mladý kluk, pochybuji, že pouštěl hudbu na kazetách...
Popřípadě zkusím to hyblátko z aukra.

Je dobre najst si googlom jak sa to vytahuje (das si do google znacku typ auta a radio remove alebo disassembly apod pripadne aj nemecky: radio ausbauen)
Ono to tam moze byt na specialnych zaklapkach ktore sa daju uvolnit len specialnymi tyckami, alebo to moze byt len nasunute a treba pouzit "jemne nasilie" :D ale dobre je si to najprv pozret je mozne ze je treba najprv dat dole inu cast palubovky, nepoznam tvoje auto len viem jak to bolo u mojho :)