Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba v autě (flash disk, USB, SD)

Přeji pěkný večer všem,
rád bych se zeptal jaké jsou možnosti přehrávání hudby v autě. Pořídil jsem si Ibizu rok 2000, je tam ještě kazetový přehrávač součástí panelu s displejem apod. Proto bych se v tom nerad hrabal.
Zajímalo by mě co bych měl udělat proto aby mi v autě šla přehrávat hudba z flashky, karet či CD.
Mám doma transmiterr, asi takový: http://www.zbozi.cz/vyrobek/noname-fm-transmitter- fm677-usb-sd/

Píchnul sem flash disk snažil se nastavit stanice, ale bez výsledku, neustále mi to něco rušilo a pokaždé, když jsem se na danou stanici dostal mi na rádiu stanice opět přeskočila. A když ne tak mi to spíš šumělo než hrálo.

Proto bych se rád zeptal jaké mám možnosti krom výměny rádia (nechci se v tom moc hrabat, nebo to je jediná možnost?). Koupit nějaký jiný transmiterr? Jsou nějaké další možnosti?

Předem děkuji za odpovědi, ač možná na hloupý dotaz.
Vítek :-).

Raději opravdu kup jiný rádio, kazety dnes snad už nikdo nepoužívá a takový ty udělátka přes rádio, či místo kazety, stojí za prd, sám jsi na to přišel.
Já koupil před čtyřma rokama levnej krám v Globusu, za nějakých 8 stovek, nemá to ani CD přehrávač, má to jen rádio, slot na SD karty a USB konektor. Ve slotu mám jednu 4GB kartu a na ni vejde hudby tři prdele.

A co zkusit tohle?Připojíš k tomu jakoukoli MPtrosku či přehrávač

[http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/4d6/4d682773d2  766496cbf165cd1a238528--mmf250x250.jpg]

kazetovy-adapter_5

Nebo koupit kvalitnější transmiter, ale zkoušel jsem u kamaráda 4 typy od 200 do 1000 korun a ani jeden nehrál moc valně.
Když se ti nechce demontovat původní rádio, viděl bych to jako jediné řešení.
A nebo ještě koupit jakékoli autorádio a kolem něj, aby zapadlo do přístrojovku vzhledově, vyrábějí se různé rámečky na různé druhy aut.

Tak tam standardne radio nedas (mechanicky rozmerovo, elektricky sa zapojit asi da).

Moznych rieseni je viac. Vysielacka ako si zistil je dost nahovno, oni su aj lepsie aj horsie ale pri jazdeni vzdy narazis na miesto kde je silna stanica zrovna na tvojej frekvencii, a moc cisty ten prijem neni (problem je jak je v tych vysielacich kramoch riesena antena a zem(protipol anteny), vacsinou uplne dementne alebo vobec co je este horsie jak dementne :D).
Druha moznost kazeta, nebude to hifi ale malo by to byt lepsie jak vysielacka.
Tretia moznost je zistit si presne co to je za radio googlom alebo to vybrat a na nom nejake napisy apod a googlit ci to nema aj line-in vstup vzadu, niektore maju.
Ak nie a ak ma dane radio (po googleni budes vediet) vstup pre CD menic, tak sa predavaju aj take krabicky ktore simuluju CD menic, stoja ca 60-70eur, vyhoda takych krabiciek je ze ak je vyrobcom uz urobene ovladanie na volante pre CD menic, tak si to mozes ovladat na volante, nevyhoda je ze cdmenic vie max. 6CD do max 99 skladieb a tak by si to musel mat aj na tej flash (max 6zloziek kazda max 99 skladieb) a nevidel by si nazvy skladieb.
P.S. len pozor dana krabicka musi byt robena presne pre daneho vyrobcu a typ auta resp. radia, neni to zamenitelne.

Já jsem tuto kazetu používal taky, sice nějakou značkovou a dalo se, ale auto není koncertní sál a aby byl, stálo by hodně peněz.A do auta z roku 2000,- vrážet HI FI ? Teď mám v autě CD a stejně jedu flešky. Dej kazetu a MP3 a budeš spokojený.

Hledal jsem a hledal a nic nenašel, akorát alarm ozkoušel :)).
To by mi snad prodávající řekl. No zítra ráno se s ním uvidím tak se ještě zeptám jak přehrávání hudby praktikoval on. Je to mladý kluk, pochybuji, že pouštěl hudbu na kazetách...
Popřípadě zkusím to hyblátko z aukra.

Je dobre najst si googlom jak sa to vytahuje (das si do google znacku typ auta a radio remove alebo disassembly apod pripadne aj nemecky: radio ausbauen)
Ono to tam moze byt na specialnych zaklapkach ktore sa daju uvolnit len specialnymi tyckami, alebo to moze byt len nasunute a treba pouzit "jemne nasilie" :D ale dobre je si to najprv pozret je mozne ze je treba najprv dat dole inu cast palubovky, nepoznam tvoje auto len viem jak to bolo u mojho :)