Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Utesnenie prackoveho sifonu

Dobry den,
Mam vonkajsi prackovy sifon 32mm. V stene je priprava - plastova rura s vnutornym gumenym tesnenim spravneho priemeru. Ked zasuniem sifon, vojde prilis lahko. Gumene tesnenie nepritlaca dostatocne silno a tak voda pri zmykani v case najvyssieho prietoku, tenkym prudom pretecie popri tesneni, stecie po stene a necha malu mlacku. Nemate napady ako by sa dal sifon utesnit? Skusal som teflonovu pasku, ale ta nedrzi na hladkom plaste sifonovej vypuste... Vopred dakujem za napady.

Dakujem vsetkym za rady. Problem bol samozrejme vo mne :) Rura v stene bola 40mm - kedze ako som sa dozvedel udava sa vonkajsi priemer :) Vnutorne gumene tesnenie v rure samozrejme nestacilo na 32mm sifon a tak ako ste mi tu radili, riesenim je gumena koncovka na sifon, v mojom pripade 32x40x4. Na svoju obranu len poviem ze vodar mi tam sifon strcil bez tohto tesnenia a to ma doviedlo k myslienke, ze by to asi malo tesnit aj tak :) Dakujem este raz za rady.