Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cyklostezka

dobry den.chtel bych se optat jak to je.kdyz vede podel silnice cyklostezka,musim jet na kole po cyklostezce nebo muzu jet po silnici.dekuji

Vždy bude záležet na konkrétní situaci...

odpovím Vám otázkou: obousměrná silnice, cyklostezka na jedné straně, oddělená od silnice, příkopem či travnatým pásem. Když je ten pás široký 1metr, 2m, 5m, 10m, 20, 50m, 100m.

Dále možnost, že přijedete po silnici na není kudy vjezd na stezku?

Kdy pojedete po stezce a kdy po silnici?
děkuji za odpověď.