Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení USB ke stáršímu rádiu.

Ahoj všem,mám dotaz,zda někdo neví jak,či lze připojit usb flash disk ke staršímu rádiu či věži,která toto připojení normálně neumožňuje.Vzhledem k dřívějšímu datu výroby.Díky za radu,návod inspiraci...NEjedná se o autorádio.

Díky všem za cenné rady,ale já se NEPTAL na autorádio.Což jsem taky uvedl.Myslel jsem třeba hifi věž.Která nepodporuje přehrávání mp3.Prostě přehraje jen starší klasické CDečka.Tak jsem myslel zda jde ktakové věži připojiz USB flashku s muzikou.

Půjde to tak, že flashku píchneš do počítače se zvukovou kartou, nebo DAC převodníkem a z toho potáhneš analogový signál do věže. Zkrátka a dobře potřebuješ zařízení, které ti převede digitální data na flashce na analogový signál, který ti zvládne tvá stará věž přehrát. Pokud se spokojíš s paměťovou kartou a ne USB flash, tak ti může posloužit např mobil a jeho sluchátkový výstup přivedeš do věže. Nebude to ideální řešení, ale nějak to hrát bude.