Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tocena trojlinka

Potreboval by som tocenu trojlinku asi tak cca 3x1, dlzka asi tak 4 m . . . nieco ako byvala snura od telefonu do sluchatka, ale na 230V . . . kde by sa to dalo zohnat? Nikde na nete som to zatial nenasiel

Myslíš takovou kudrnatou? Tu jsme si kdysi vyráběli sami. Stačí kabel (PVC!) namotat na nějaký kovový trn a dát chvíli povařit do hrnce s vodou. Vyzkoušet dobu varu, aby se izolace zcela nerozpustila. Po vychlazení studenou vodou (pzor, izolace je také blbým vodičem tepla, tak to dlouho trvá, než vystydne) a sundání trnu zůstane kabel kudrnatý.