Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím oživit barvu autosedaček

Dobrý den,mám ve felicii 1,3 modré sedačky color line a přemýšlím nad tím jak oživit jejich barvu.....špínu jsem odstranil tepováním ale na některých místech už je ta barva jaksi vybledlá.
Přemýšlel jsem nad nějakým barvivem na textilie,ale muselo by to být něco kvalitního aby se mi z toho neobarvila prdel:-)
Někdo mi říkal ať ty sedačky vyhodím a koupím jiné,ale určitě neseženu-nebo možná za hodně draho sedačky color line a navíc ty moje nejsou vůbec prosezené ani potrhané,a černé by mě neladily k modrému interiéru
Budu moc rád když mi něco doporučíte,vracím tomu autu život a tohle mi ještě chybí

Napadlo mě to vzít hodně zředěnou syntetickou barvou a pořádně to do tý látky rozetřít kartáčem....ale ještě že jsem to zkusil na vyhozené sedačce z fáčka....probarvené to sice bylo dobře,a ani se to nestíralo nebo tak,ale ta tkanina stvrdla a když se na to sedlo tak to vytvořilo takové rozpraskané kry.......takže asi potahy no,ale kdyby si někdo na něco vzpoměl nebo o něčem věděl čím by to šlo tak jsem jedno ucho

z felicie 1.3 :-) dufam ze ho nevytahujes z garaze. Potahy v Lidli stoja od 7E a ked sa za...spinia tak idu do kosa. Kedze v aute fajcim, tak si kupujem tie drahsia asi za 12E (nehorlave ked mi spadne popol, propadne musim cigu zahodit). Chapem, ze pre bezneho cloveka, kt. sa intuitivne riadi pravidlom: "co Skot zahodi, to Cech zdvihne" je to obrovska cena.
inak, skus si dat sedacky potiahnut kozou. Sice je to nepohodlne, ale nestraca to farbu. A este ako sa ti zvysi hodnota auta!!! :-D

Jeden můj kamarád s oblibou říkává...každý ujíždíme na nečem jiném... ;-) Kup si raději nějaké kvalitnější a vkusné potahy a vyjde to lépe, než nové čalounění do Feldy. Pokud máš peněz nazbyt a chceš opravdu pořádné a parádní sedačky, kup si sedačky recaro, ale k těm by se hodil zase výkonější stroj :-)