Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě prvního automobilu

Dobrý den,
je dobrý nápad pořídit si jako své první auto volkswagen golf 3 generace. 1,6 GT.

Děkuji za odpověď.

To se vážně tolik stydíš za svoje jméno nebo alespoň přezdívku, že se nemůžeš normálně podepsat? (host)

Za jakékoliv klady a zápory budu rád. Dají se sehnat do 40 000 korun opravdu pěkné kousky. Airbagy, servo, klimoška, el zrcátka a okénka. Líbilo by se mi pěti dvéřko, ale třídvéřko nevadí.
Jsou to držáci, levné náhradní díly...

Ještě bych dodal že zanedlouho dostanu řidičák, ale jezdím už od dobrých 15 let takřka denně. Něco málo už mám najeto. Něco mám našetřeno tak bych si rád pořídil golfa...