Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde v Brně nařežou lamino desky?

Dobrý den,
poradí někdo u koho v Brně můžu koupit a nechat nařezat lamino dřevotřískové desky na míru? Bauhaus a ostatní markety řežou min. 25x50cm a já potřebuji i menší rozměry. Prý se dá občas ukecat/uplatit prodavač pro menší rozměr, ale já chci najít někoho, kdo nebude dělat ofuky a prostě nařeže díly dle zadání.
Díky za tip

Pokud by ti nevadilo zajet si do Blanska, tak je tam pobočka firmy STP Kavan. Nechávám si u nich řezat i ohranit lamino na nábytek, nikdy nebyl problém s tím, že by nebyli ochotni dělat jakkoliv velkej či malej kousek. Cenu jsem příliš neřešil, takže nevím, jestli je to drahý, nebo levný. Jen dodací lhůta byla někdy až 14 dní, protože to řežou někde jinde a malý zakázky asi dělají jak jim vyjde čas (či co já vím).