Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Půda zakrytí sklené vaty

Dobrý den,
chtěl bych na půdě něčím zakrýt skelnou vatu, která je mezi krokvemi. Parofolie asi nebude vhodná jelikož ji mám na podlaze,potřebuji jen zakrýt vatu mezi krokvemi, aby se tam dalo v klidu chodit a dýchat. Asi bude třeba nějaký materiál, který propustí vzduch ale nevím co.
Díky za rady

Mám podobný dotaz, jen bych potřeboval trochu lépe vysvětlit. Předešlý majitel zakryl střechu zevnitř izolační batoh a chtěl bych ji něčím přikrýt, právě aby nevypadávala ven ( zatím je jen přichycená provázky). Mám na to připlacnout zevnitř tu jutadach? Dále na střeše jsou tašky s vetranim. Nevadí jim,že jsou zakrytý tou izolační vatou?
Díky Harry