Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Můj formanek hodně papá

Ahoj lidi mam problém.Mám formana na plyn a žere hodně plynu 12 l na 100 km a na benzin chcípá nedrží volnoběh a si taky hodně žere nezkoušel jsem.Předstih udělaný,ventily seřízeny,vyměněn celý monostřik nový(karburátor),diagnostika v pořádku,plyn po celkové go,tak už mě nenapadá co by to mohlo být.Dík za odpověd

No ono to s tou převodovkou být nemusí. Pokud to má sílu tak tomu nemusíš šlapat na krk, naopak musíš více přidávat. V tom bych to neviděl. Co se týká chcípání, ono si to může přisávat vzduch (obyčejně bývá prasklá hadice od posilovače) to si dělají otáčky co chtějí a lambda se z toho může zbláznit jak dorovnává směs. Jinak předstih se nastavuje na stroboskop a potom už se s tím nehýbe, ale to už psal Martin79 výše.