Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká vhodná impregnace, zámku plovouci podlahy?

Dobrý den
Chci de zeptat, řeším problém, ohledně plovouci laminátové podlahy v kuchyni, máte někdo zkušenost s vhodným impregračním prostředkem, který by se při skládáni plovouci podlahy nanesl (např. štětcem) na spoje (zámky) plovouci podlahy a přechodně by zabránil případnému zatečení tekutiny a následnému nasáknutí a boptnání ve spojích a neměl by na barvu a povrchovou upravu plovoučky žádný vliv ?
Díky.

Takové přípravky mají snad v každé prodejně s plovoucími podlahami, i v hypermarketech.

Např Bauhaus:

Ochranný prípravek CLICK GUARD®
110 g (cca na 10 m2), dlouhodobe chrání
všechny zámkové systémy laminátových
podlah pred vlhkostí, podlahy lze bez
problému rozebrat a znovu složit