Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze naladit Prima Zoom,Love

Dobrý den mám problém nemůžu naladit prima love a zoom jsem z královehradeckýho kraje
zkoušel jsem vyhledat nový kanály ale furt se mi vyhledávaj ty samý co už mám.Bydlím v bytovce ostatní lidi z bytovky maj tyto kanály mám set-top-box děkuji za pomoc

Tak jsou i horší věci.
Třeba když settopbox nezobrazuje sílu a kvalitu signálu v menu ladění. Ovšem v rámci informací o naladěném programu ano...
Takže musíš nejdřív daný signál naslepo chytit, aby se podařilo načíst programy daného muxu a teprve potom máš možnost anténu podle baragrafů dorovnat.
Nebo když ti baragraf kvality signálu ukazuje jen 0% a 99%. Nic mezi tím. Nebo když přijímač neumí přepínat mezi prvním a třetím muxem, takže při přepínání programů to musíš vzít přes nějaký program druhého muxu. Nebo když ti settopbox po zapnutí oznámí, že nemá signál, který ale po minutě naběhne. A mezi každým přepnutím je deset sekund stejná hláška.
Nejvypečenější jsou aplikace pro příjem DVB-T a DAB/FM rádia na počítači. Třeba takový TOTAL MEDIA 3.5 od ArcSoftu je v tomto úplný "přeborník". Nemá manuální ladění, automatické trvá čtvrt hodiny a VŮBEC při ladění nezobrazuje sílu a kvalitu, ani kanál, kmitočet, prostě nic. Teprve po naladění je tam jakýsi indikátor signálu, připomínající ikonu signálu na mobilu. Ladíš s tím dokonale naslepo a patnáct minut čekáš zda to něco naladí nebo ne. Sílu signálu nezobrazuje ani u DAB, u FM se často maže celý setlist, takže pak má člověk nutkání s notebookem praštit o zem :-D