Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Felicia 1,3 MPi 1999-nesvítí kontrolky zapnutí světel

Dobrý den,měl bych otázku-nesvítí kontrolka obrysových a tlumených světel na feldě....světla normálně svítí a jdou bez problému zapnout a vypnout.....ať jsem zkusil cokoliv,skontroloval jsem pojistky,vyndal jsem přístojový štít a vyměnil žárovičky....stále nesvítí
Ostatní kontrolky svítí
Prosím nemáte někdo nějaký nápad co by to mohlo dělat?

Vyřešeno,vyřešila to výměna celého přístrojového štítu-naštěstí mám doma několik náhradních z bouraných felicií
Postupně začaly odcházet i ostatní kontrolky takže tam někde přímo v tý desce musel být nějaký zkrat....vyhodil jsem ji,změřil jsem napětí-přepětí jsem nezjistil a dal novou desku-předtím jsem ji odnesl za kamarádem který umí jednu zajímavou a nevím jestli zcela legální věc(stáčení tachometrů)a řekl jsem mu aby mi nastavil na té nové stejný počet kilometrů co bylo na té staré a jede se dále