Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kvalitní napojení kabelu v autě

Jak napojujete kabely v autě, typicky když si potřebujete z kabelu vytáhnout signál nebo napájení něčeho? Jedná se vlastně o rozdvojení. Používám takové ty zařezávací plastové spojky s plechovou propojkou uvnitř, ale je to jen na malé zatížení a výhradně v interiéru. Používáte někdo lepší a hlavně spolehlivější způsob?

Hm, tak asi zůstanu u klasiky. Myslel jsem že se pokrok někam hnul, nebo že aspoň existuje něco jako ty zalisovávací dutinky ale s více konci. Pájení se snažím v autě vyhnout. Jednak je to také zdlouhavé a vzhledem k vibracím a pohbu to má tendenci k lámání kabelů těsně za místem pájení.

Pánové, je neuvěřitelné, jak jsme z vlastní lenosti degradovali. V tomto případě sebelepší konektorové spojení nenahradí pájený spoj. Jednoznačně pájet kvalitní pájkou s obsahem stříbra. Zkus se naučit pájet, máš tak šanci na bezproblémové spoje za pár haléřů a fajn pocit z dobře odvedené práce. Cokoliv z lenosti rychle, rychle, rychle hotového stojí v čase za velké, velké, velké houno. :i: