Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr nového vozu

Dobrý den. chci si koupit své první auto. Dost jsem o tom přemýšlel a nemůžu se rozhodnout.Mohli by jste mi pomoc s výběrem? Představuju si něco pořádnýho, co by se dalo tunit (kromě škodovek). Nebo něco z bazaru už vytuněného. Asi do 50,000Kč. Narazil jsem na BMW 320i a BMW M3 E36 coupe, ale nemůžu se rozhodnout. Můžete mi pomoc s výběrem mezi BMW1 a BMW2(viz výše)? A ještě mi prosím napište jaké dobré auto se dobře tuní. Mám na mysli tuning exteriéru i interiéru. Motor tunit nechci,tak ať je to něco rychlého a svižného do 50,000 z bazaru.

Takže ty chceš tunit vyhuntovanej šrot? Za 50 tyček to bude všechno šrot, pokud chceš něco lepšího. Kolik pak máš ještě na další náklady a na samotnej tuning? Připrav si stejnou částku, za kterou ten krám koupíš.
Mimochodem, slyšel jsem nedávno o borcovi, co si koupil BMW 1. Poté, co dal za nový brzdy 35 litrů, se toho okamžitě zbavil. Takže otázka zní - pořád na to všechno ještě máš?

Vyhlédl jsem si tyhle: http://www.tipcars.com/bmw-rada_3/bmw-320ioriginal -schnitzer-12602763.html nebo 36968

Obě jsem viděl na vlastní oči i zkoušel a jezdí i brzdí parádně, takže nový brzdy nepotřebujou. Trochu jsem přemýšlel a rozhodl jsem se jen pro změnu barvy (kapota, střecha a kufr karbon, zbytek leskle oranžově nebo zeleně) a pro nějakou dobrou masku a karbon. popř. neony a něco do interiéru. Který BMW si mám radši koupit?

jo, karbon a buzerantské barvičky, to se bude vyjímat! Nezapomeň ještě rouru od kamen a na hlavu nějakou krutohustěpřísnou kšiltovku, samozřejmě správně šikmo nasazenou..

P.S.: skoro každé ráno předjíždím podobně postiženého troubu, co má pocit že má vytuněné fáro. Asi mu to vadí, protože evidentně tuní a snaží se být rychlejší, posledně mu to po rovince už jelo i skoro 170, snažil se mě zpočátku vyblikávat (tak jsem mu uhnul, pročež přišel o jízdu v zákrytu) a v závěsu se udržel asi kilometr do prvního kopce, kde jsem lehce akceleroval na 190 a ujel mu (ano, bývám mnohdy potměšilý). Ale kdybyste slyšeli ten randál z toho jeho stroje. Měl jsem pocit, že motor mu každou chvíli vyskočí zpod haubny a odpochoduje na zasloužený odpočinek.. :-)

Já jen přispěji.
Tohle se objevilo na serveru www.bazos.cz.Už to tam není, zkopíroval jsem to z odkazu kolegy na FB.
[http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3763 62_550206261664324_1501647066_n.jpg]

Text inzerátu:

Dobrý den,chci prodat moje octinku 1.9tdi 66kw základ(je tam mnohem víc)po fejsliftu,je to r.v.2001,okna na elektriku,počítač atd.. prostě neni to žádná sociálka výbava.Motor základ 66kw,upravy:turbo je tam větší,stříky z 81kw,větší cůler,čipík,kat venku,egr zavařenej(brácha važil,takže to neprdne)podle našich propočtů s vencou z komárna ze slovenska to má mít 235 koní,počítal mi to v chatu na fejsu a on tomu rozumí.jede to jak cip,tuknu o plyn a narve to do sedačky jako svina máma s tátou se v tom bojí jezdit(no jsou zvyklý na žigula)pojel jsem s tim samýho mergla a qvéčko,s bráchou sme jí snížily,orig podvozek z našý garáže,řezali sme pružyni,kola sedmnáctky gumi noví ale 200km a popravíš je výkonem.nový brzdy,rozvodi vše beru v kelině ne žádnou čínskou mrtku ale starline takže super.zavaření kliki v zadu(taky brácha važil)a mnoho dalších uprav,jezdím na shell diesel nebo naftu prej je to jedno v tomhle autě.piště pro více infič,prodávám z důvodu že jsem si uštouch dítě a musim koupit kočárek,jinak bych si jí nechal a venca by mi z toho dostal 420 koný řikal.na spryntech sem dával všechni auta nikdo nečapačky na to.. prasat co maj bejga měl s tim co dělat ale stejně sem ho pojel(polem)piště o více info,cena malá aby bylo jenom na kočárek já to dýtě nechtěl.volejt ne sms nebudu jak lofas celej den psát sms nejsem pýčus

Jó, tuning se odebírá asi jiným směrem.

A když se nejdříve tuní brzdy, tak doporučuji začít takto:

[http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/5359 13_412084458876496_1026587816_n.jpg]

Asi tak...