Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výběr nového vozu

Dobrý den. chci si koupit své první auto. Dost jsem o tom přemýšlel a nemůžu se rozhodnout.Mohli by jste mi pomoc s výběrem? Představuju si něco pořádnýho, co by se dalo tunit (kromě škodovek). Nebo něco z bazaru už vytuněného. Asi do 50,000Kč. Narazil jsem na BMW 320i a BMW M3 E36 coupe, ale nemůžu se rozhodnout. Můžete mi pomoc s výběrem mezi BMW1 a BMW2(viz výše)? A ještě mi prosím napište jaké dobré auto se dobře tuní. Mám na mysli tuning exteriéru i interiéru. Motor tunit nechci,tak ať je to něco rychlého a svižného do 50,000 z bazaru.

Tunér, začátečník, rychlé a svižné auto, skvělá kombinace. Předpokládám že to chceš na machrování na silnici, takové případy někdy končí omotaním okolo stromu nebo nedej bože v jiném autě atd. Kup si nějaké normální klidné auto ať se vyjezdíš a na tunig se vykašli.

Chceš poradit s výběrem "nového" vozu kolem 50 000 kč, pokud možno už vytuněného, ale dostal jsi chuť si koupit a vylepšit svoje?Trochu si protiřečíš, nemyslíš?

Projdi si stránky se základem tuningu, pak zakup vozidlo ( ale za 50 tis žádné nevytuníš), a můžeš po počáteční investici začít ladit výfukový svody, sání, čiptuning, spoilery.

Tuning je věc lidí, kteří tomu obětují veškerý svý úspory a čas, a dokážou tyto investice zhodnotit.
Pak je ještě odvětví tzv: tuzing, tam je to každýmu jedno, hlavně že je něco ex a hlavně ho jde slyšet, to že vzbudí polovinu ulice rozjezdem, je mu jedno. https://www.google.cz/search?q=tuzing&hl=cs&client =firefox-a&hs=P35&tbo=d&rls=org.mozilla:cs:officia l&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=YkUMUdmVBImItQbiuYH wBg&ved=0CAoQ_AUoAA&biw=1600&bih=797

Pro případný rejpaly na nedostatky v češtině, po osmi pivech jsem to snad sesmolil docela bez chyb, ne? :beer:

Když uvidím, jak se něco podobného tomu odkazu ke mně blíží, tak si pomyslím, že si tím někdo něco kompenzuje a zajedu co nejblíž ke škarpě. Což takhle vyniknout v něčem co není až tak běžné? Například já jsem v tomhle seznamu:
ODZPLST.HTM
BTW: Nevíte někdo, kde by se dala koupit tahle samolepka?
[http://hodkovice.artdebe.cz/wp-content/uploads/119 5.jpg]
Rád bych si s ní "vytunil" zadní sklo auta co s ním jezdím.

nebo může udělat tzv "ratluk" tuning... A stačí koupit vrak co byl na dešti dvacet let a má to bez investice :))

ps. nemám rád blbečky, co si koupí ojeté báwo a dělají s tím machry. Auto je odranděné po předchozím majiteli, a další si tím honí ego "sílou" motoru. Končí to nesmyslenjma investicema, nebo v horším případě zabití sebe, či ostatních účastníků provozu.

Takže ty chceš tunit vyhuntovanej šrot? Za 50 tyček to bude všechno šrot, pokud chceš něco lepšího. Kolik pak máš ještě na další náklady a na samotnej tuning? Připrav si stejnou částku, za kterou ten krám koupíš.
Mimochodem, slyšel jsem nedávno o borcovi, co si koupil BMW 1. Poté, co dal za nový brzdy 35 litrů, se toho okamžitě zbavil. Takže otázka zní - pořád na to všechno ještě máš?

Vyhlédl jsem si tyhle: http://www.tipcars.com/bmw-rada_3/bmw-320ioriginal -schnitzer-12602763.html nebo 36968

Obě jsem viděl na vlastní oči i zkoušel a jezdí i brzdí parádně, takže nový brzdy nepotřebujou. Trochu jsem přemýšlel a rozhodl jsem se jen pro změnu barvy (kapota, střecha a kufr karbon, zbytek leskle oranžově nebo zeleně) a pro nějakou dobrou masku a karbon. popř. neony a něco do interiéru. Který BMW si mám radši koupit?

ty si myslis ze 20 let starej vrak bude mit nalitany 160tis? mozna tak 360tis, brzdy, motor i zavesy kol se daji na prodej a "projeti" sotva 20km lechce "poladit" abys byl spokojen a 200km to vydrzelo, pak zjistis, ze mas pod koly mastne kapky z netesnicich tlumicu, motoru, prevodovky....

jo, karbon a buzerantské barvičky, to se bude vyjímat! Nezapomeň ještě rouru od kamen a na hlavu nějakou krutohustěpřísnou kšiltovku, samozřejmě správně šikmo nasazenou..

P.S.: skoro každé ráno předjíždím podobně postiženého troubu, co má pocit že má vytuněné fáro. Asi mu to vadí, protože evidentně tuní a snaží se být rychlejší, posledně mu to po rovince už jelo i skoro 170, snažil se mě zpočátku vyblikávat (tak jsem mu uhnul, pročež přišel o jízdu v zákrytu) a v závěsu se udržel asi kilometr do prvního kopce, kde jsem lehce akceleroval na 190 a ujel mu (ano, bývám mnohdy potměšilý). Ale kdybyste slyšeli ten randál z toho jeho stroje. Měl jsem pocit, že motor mu každou chvíli vyskočí zpod haubny a odpochoduje na zasloužený odpočinek.. :-)

Já jen přispěji.
Tohle se objevilo na serveru www.bazos.cz.Už to tam není, zkopíroval jsem to z odkazu kolegy na FB.
[http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3763 62_550206261664324_1501647066_n.jpg]

Text inzerátu:

Dobrý den,chci prodat moje octinku 1.9tdi 66kw základ(je tam mnohem víc)po fejsliftu,je to r.v.2001,okna na elektriku,počítač atd.. prostě neni to žádná sociálka výbava.Motor základ 66kw,upravy:turbo je tam větší,stříky z 81kw,větší cůler,čipík,kat venku,egr zavařenej(brácha važil,takže to neprdne)podle našich propočtů s vencou z komárna ze slovenska to má mít 235 koní,počítal mi to v chatu na fejsu a on tomu rozumí.jede to jak cip,tuknu o plyn a narve to do sedačky jako svina máma s tátou se v tom bojí jezdit(no jsou zvyklý na žigula)pojel jsem s tim samýho mergla a qvéčko,s bráchou sme jí snížily,orig podvozek z našý garáže,řezali sme pružyni,kola sedmnáctky gumi noví ale 200km a popravíš je výkonem.nový brzdy,rozvodi vše beru v kelině ne žádnou čínskou mrtku ale starline takže super.zavaření kliki v zadu(taky brácha važil)a mnoho dalších uprav,jezdím na shell diesel nebo naftu prej je to jedno v tomhle autě.piště pro více infič,prodávám z důvodu že jsem si uštouch dítě a musim koupit kočárek,jinak bych si jí nechal a venca by mi z toho dostal 420 koný řikal.na spryntech sem dával všechni auta nikdo nečapačky na to.. prasat co maj bejga měl s tim co dělat ale stejně sem ho pojel(polem)piště o více info,cena malá aby bylo jenom na kočárek já to dýtě nechtěl.volejt ne sms nebudu jak lofas celej den psát sms nejsem pýčus

Jó, tuning se odebírá asi jiným směrem.

A když se nejdříve tuní brzdy, tak doporučuji začít takto:

[http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/5359 13_412084458876496_1026587816_n.jpg]

Asi tak...