Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začínající rez na ráfkách kol motorky

Zdravím..Mám menší dotaz..Na motorce mám krásné ráfky, nádherně vyleštěné..Super..Ale mám jeden problém, když se na ně detailně podívám, tak je na nich vidět, že jsou na nich sem tam malilinké skvrnky rzi..Když se pokusím to seškrábnout nehtem, tak to celkem jde..Ale chtěl bych předejít vytvoření hnusné opravdové rzi..Nechtěl bych aby se tam následně vytvořila a poté jsem měl hnusný ráfky..Jak tomu mám teeď předejít..? Díky :)

Ahoj, tak jsem teď ráfky vyleštil silichromem (silichrom na hadřík a leštil jsem)..Vypadá, že většina rezu se ztratila..Teď bych to chtěl nastříkat tím oleje..Mám to ped nastříkáním, omýt od silichromu..? Nebo stačí jen už na to dát olej..? Díky :)