Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Šroubek, co nejde vyšroubovat

Zdravim!
Mám poněkud hloupej dotaz ... Potřeboval bych vyšroubovat šroubek v Gamepadu ... Je tam docela natěsno,ale hlavně má nějak pochroumanou tu hlavičku - ten kříž - a šroubováčkem, kterým jsem ostatní krásně vyšrouboval, s tímhle šroubkem nehnu.
Zkoušel jsem ty dvě poloviny gamepadu jakoby vykroutit a povolit tím ten šroubek ... to nešlo (asi to tam drží k sobě ještě nějak jnak)
Nejspíš jsem tim už celej Gamepad zničil, ale kdybyste ještě měli nějaký tip na vyvrhnutí toho malýho zmetka ven ... budu rád. :))

Díky

Díky všem za pěkný rady ... sem si jistej, že by všechny pomohly.
Nakonec jsem to ale stejně vyřešil po svém a místo vykrucování (což, jak jsem potom zjistil, nebylo možně, protože se to tam ještě o něco zašprajclo) jsem zvolil páčení ... takže jsem všechny částí nějak se dotýkající toho šroubku vylomil ...

Tak jsem taky pak zjistil, že tim šroubováčkem by se to i dalo vyšroubovat,ale ten šroubek tam byl zakouslej ještě nějak jinak.

Vypadá, že je v pořádku (až na ty ulámaný a zprohejbaný části), tak si s tím ještě nějak pohraju a poskládam zpátky. :)

Díky