Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bastl elektro - zásuvka, vypínač u umyvadla - Lze toto používat?

Dobrý den, přidávám fota - koupelny v domě developera. Může kupující, nový majitel nějak zatlačit na prodávajícího (a ten na stavitele), aby to odstranili? Existuje revizní správa, prodavajici firma tvrdi, že reklamovala, koupelny mají proudový chránič a zamítli s tim něco dělat...
Ptám se jako budoucí majitel - čím se ohánět? Napadá mě zaplatit si vlastní revizi elektro, případně soudního znalce a soudit se ?
Poradte koho z elektra a co si objednat. Abychto mohl použít ve sporu. K soudu je daleko a trnitá cesta...
Zdravím

Nakonec jsem tom nevyřešil - diky zdržovaní apod. a nesložení celé zalohy padlo,z "kvalitní " novostavby jsem šel do menšího,ale levnejšího starého bytu.Má to svoje kouzlo a cenu... Hádat se s ignoranty a zjištovat, jak stavebník - Skanska- odhaluje svůj amaterismus mě přestalo bavit..