Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výroba koupelnového nábytku svépomocí

Ahoj,
chtěl bych si skříňku pod umyvadlo a případně i další skříňky vyrobit sám. Nevím ale jistě, jaký materiál pro výrobu zvolit kvůli vyšší vlhkosti v koupelně. Stačila by laminovaná dřevotříska komplet olepená ABS hranou či případně nepohledový holý řez pouze přetřený silikonem? Máte s tím někdo zkušenost či dobrou radu k tomuto tématu? Díky.

Pěkné, ale složení nábytku z lamina, které mi někdo nařeže, mi přijde jednodušší, na tohle bych si asi netroufl. Rád bych se zeptal na osvětlení nad zrcadlem. Co je to za značku a případně název svítidla?

Dobry den

svitidlo dalo hodne prace, je na trhu malo znacek ktere tyto svetla delaj, jmenuje se to obrazove osvetleni kdyby jste to hledal a jsou k sehnani, vetsinou bohuzel z halogenkou, nikoli s zarivkou a ne v hojnem poctu.
Konkretne toto svitidlo jsem zakoupil v retezci podobnemu jako Mobelix nebo JENA ale bylo to na Slovensku odkud pochazim.
Bohuzel nazev kramu si nevzpomenu ... vim akorat ze jsem byl nejdriv v Presove, pak Kosice, Poprad, Banska Bystrica ... tam jsem to konecne sehnal. Je to takovy polsky obchod, svetlo ma svoje mouchy ale spise dekorativni ucel plni.
Masivu se nebojte ... je to krasny material ...

Obchod si musite dohledat, opravdu neumim si vzpomenout.

DKK