Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno podoba zbrojního průkazu

Ahoj, sice tento dotaz nesousiví úplně s kutilstvím ale nikam jinam se nehodil...

Poslal byste mi někdo vyfocený svůj zbrojní průkaz jakýkoliv klidně se zakrytou fotkou a jménem na mail Carlooooos@seznam.cz anebo dali odkaz na to jak vypadá? Nemůžu nikde podobu nějakého zbrojního průkazu najít..

Nechci nic falšovat, jen jsem si chtěl na tiskárně udělat primitivní kopii abych poškádlil jednu kamarádku která o tom nemá páru, a pokud by viděla takovýho "zbrojní průkaz" tak by i uvěřila že má plynová pistole je pravá..
Chci jen zapůsobit, nemám žádný Brejvikovský úmysly.. díky mějte se!

loading...

Mno, košér to není a pokud budete takto hloupě a přímo mentálně zpozdile "škádlit" kamarádku někde na veřejnosti, pak byste se mohl dočkat velmi nepříjemného pohledu!
Co se týče prvé odpovědi, sovětské agentky to používaly jako zbraň, ještě tišší než velmi oblíbený revolver Nagant s tlumičem.