Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno podoba zbrojního průkazu

Ahoj, sice tento dotaz nesousiví úplně s kutilstvím ale nikam jinam se nehodil...

Poslal byste mi někdo vyfocený svůj zbrojní průkaz jakýkoliv klidně se zakrytou fotkou a jménem na mail Carlooooos@seznam.cz anebo dali odkaz na to jak vypadá? Nemůžu nikde podobu nějakého zbrojního průkazu najít..

Nechci nic falšovat, jen jsem si chtěl na tiskárně udělat primitivní kopii abych poškádlil jednu kamarádku která o tom nemá páru, a pokud by viděla takovýho "zbrojní průkaz" tak by i uvěřila že má plynová pistole je pravá..
Chci jen zapůsobit, nemám žádný Brejvikovský úmysly.. díky mějte se!

loading...

Dobře omlouvám se, ale tvoje odpoveď byla sotisfikovaná, neviděl jsem v ní žádný dobrý úmysl než mě zesměšnit..

Je opravdu zvláštní takové chování na poradně, uvědomte si že ne všichni umí vyhledávače používat tak aby se dobrali ke správnému výsledku, já jsem opravdu nemohl půl hodiny nic najít, víc k tomu nemám co říct..

J8 jsem vám ale přece poskytl odkaz, na kterém jste našel, co jste hledal, nebo ne?
Navíc tím, že jsem poskytl samotný odkaz, na kterém kromě výsledku vidíte i hledanou frázi a také to, kde jsem hledal (Google/obrázky) jsem vám ulehčil hledání do budoucna, neboť nyní již víte, že když budete příště hledat například podobu energetického štítku, víte kde a víte jak.

Mno, košér to není a pokud budete takto hloupě a přímo mentálně zpozdile "škádlit" kamarádku někde na veřejnosti, pak byste se mohl dočkat velmi nepříjemného pohledu!
Co se týče prvé odpovědi, sovětské agentky to používaly jako zbraň, ještě tišší než velmi oblíbený revolver Nagant s tlumičem.