Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zná někdo němcký tank Tajgr?

V televizi se v poslední době objevuje reklama na německý tank z druhé světové Tajgr. Vypadá stejně jako Tank Tiger I. Je to stejný tank a pouze autor reklamy je tupec, nebo se jedná o nějakou tajnou zbraň vyvíjenou Němci a nazvanou kvůli zmatení Angličanů Tajgr?

Pánové, jste úplně vedle, jedná se naprosto jasně o tajnou variantu, celým názvem Tajgr Woods. ( lesní tank ) Tato zbraň vystřelovala náboje podobné malým, poďobaným míčkům a ve své době s nimi dosahovala neuvěřitelné přesnosti zásahu. Bojového nasazení se tenkrát obávali nejen spojenci, ale dokonce i Němci......
:puff:

Děkuji redakci za redukci ohlasů na toto téma.
Není vhodné se pouštět do výjevů, neodpovídajícím tématu, mám rád názory druhých a cením si odpovědí i když nejsou v souladu s mým smýšlením. Tazateli šlo zřejmě jen o to, jak směšné je komolení názvů a jmen. Američané by se zřejmě smáli asi našim paskvilním výrazům v jejich jazyce, ale už dost porovnání.
tirpitz.