Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zná někdo němcký tank Tajgr?

V televizi se v poslední době objevuje reklama na německý tank z druhé světové Tajgr. Vypadá stejně jako Tank Tiger I. Je to stejný tank a pouze autor reklamy je tupec, nebo se jedná o nějakou tajnou zbraň vyvíjenou Němci a nazvanou kvůli zmatení Angličanů Tajgr?

to som chcel vyskúšať,že ako to u nich funguje,či naozaj platí,že pokial predavač nebude vediť odpovedať,tak mám nárok na zlavu na konkrétny výrobok a ono je to kvalitný odrb,pretože celé to prebieha tak,že oni majú predpripravený zoznam otázok,ktoré smie zákazník položiť konkrétnemu predavačovi,to sa pod dohladom zodpovedného pracovníka v predajni vyhodnotí a keď ten uzná,že dotyčný pracovník neodpovedal na presne preddefinovanú otázku z presne stanoveného zoznamu otázok správne,vtedy získa zákazník nárok na zlavu,čiže vedia všetko,majú na všetko odborníkov,ale len na to všetko,čo sa podla zoznamu smie zakazník spýtať...

Hezounké! On mi ten NAY připomíná ten náš OK.
Kdysi dávno jsem navštívil prodejnu OK, než ji zrušili, jsem se tam koukal na pokojové antény. Přiřítil se "odborník" (oni musí) a jal se "věnovat" - pokojová anténa se zesilovačem, dotaz: "Má to napáječ v balení?", odpověď: "Anténa nepotřebuje napájení." - což je sice pravda, ale on vůbec ani netušil, že to má zesilovač...
http://ekonomika.idnes.cz/elektro-okay-neopisujte- ceny-nebo-vam-zhasneme-fls-/test.aspx?c=A070216_68 7287_test_str

Když jsem poprvé viděl tu reklamu, tak mi trvalo dobré dvě minuty, než jsem na to přišel! Tajgr!!!!!!!!!!!!! Hovada anglikanistický náš národ úplně devastujou a mám jen strach, že to co se nepovedlo Rusounům, fašounům se asi povede těmhle anglánům, co dorazili z Anglie do jiný země, tam povraždili všechno, co nebylo podle jejich gusta a dneska nám ty jejich nacionalistický kecy lijou do hlav. Bohužel náš národ má v krvi říťolezectví, a tak hoši nebudou mít těžkou práci s poněmčením, promiňte poangličtěním. Už jenom ten fakt, že dělají reklamu na Tiger - panzer mně připomíná a napovídá, jakým, že směrem se soudruzi z Ameriky, Ruska , Německa, Francie a jinejch dobráků nás to vedou... Mrkněte se Chlapi na netu, proč Američani létají do kosmu,( Verner fon Braun - rakety V1......... ), Proč jsou všechny ty pojebaný války ( Am. krize na burzách, vyhladovělá Evropa, kokot Hitler a bác!), Není vám kurva podoba Tigra , Pantera ,nakonec i tanku Leopard nějaká povědomá...? Mrkni, ja vypadaj Am. tanky... a co ty další a další věci....Ropa,prachyyyyyyyyyyyyyy ! Zbraně, mrtví , vraždy každej zavšivenej Am. film má minimálně dvacet mrtvejch...... Hoši, měl jsem Amíky rád, vzhlížel jsem k nim tak, že narozdíl od bolševiků vědí, co chtějí,že nás konečně nechají trochu volně dýchat a vono hovno,Frantíci nám tu vedou fabriky, ČECH je pro ně jenom bláto, Japončíci nám tu zavádí výrobní linky, kde dělaj z lidí živé mrtvoly ,Němečtí bratři zase koumaj, jak by nám zvedali pravačky a Rusáci? Ty jejich mafiáni s těma debilama z Ukrajiny, škosa psát... Klausík, jakože toho opičáka taky moc nemusím měl dneska pravdu.Vyserme se na stupidní Evropskou unii,kde vládnou Němčouři,Frantíci atd , přestaňme si hrát na Anglány, nebo Amíky a buďme ČEŠI KLUCI ANI NEVÍTE JAK BYCH NA TO BYL HRDEJ !

Pravdu díš. Jako starý modelář ti musím říci, že právě u modelů se MUSÍ dodržovat název, typové označení, výsostné znaky, kamufláže bojové techniky, vybarvení (laicky řečeno). Zvláště pak u MODELU který je inzerován jako do detailu vyvedeném Musí odpovídat reálné předloze včetně měřítka a názvu.
Jinak by to nebyl model, nýbrž hračka.:-(

Pánové, jste úplně vedle, jedná se naprosto jasně o tajnou variantu, celým názvem Tajgr Woods. ( lesní tank ) Tato zbraň vystřelovala náboje podobné malým, poďobaným míčkům a ve své době s nimi dosahovala neuvěřitelné přesnosti zásahu. Bojového nasazení se tenkrát obávali nejen spojenci, ale dokonce i Němci......
:puff:

Děkuji redakci za redukci ohlasů na toto téma.
Není vhodné se pouštět do výjevů, neodpovídajícím tématu, mám rád názory druhých a cením si odpovědí i když nejsou v souladu s mým smýšlením. Tazateli šlo zřejmě jen o to, jak směšné je komolení názvů a jmen. Američané by se zřejmě smáli asi našim paskvilním výrazům v jejich jazyce, ale už dost porovnání.
tirpitz.