Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečnostní fólie

Dobrý den,
máme skleněné dveře a chtěla bych je polepit bezpečnostní fólií, aby nám děti dveřma neprolétli. Máte s nimi někdo zkušenosti? Kde se dají koupit? Zvládneme je nalepit sami nebo to musí dělat odborník? Děkuji za odpověď.

konečně jsem se dostal k těm fotkám...
1. foto: celkový pohled
2. foto: je vidět hrana fólie, protože jsme je nedávali přes celé sklo... je tam vidět i pár nedokonalostí, holt máme černýho chlupatýho psa a mrně :-) a zajistit bezprašný prostředí je zhola nemožné...
3. foto: detail hrany
4. foto: "nepovedená" fólie, kterou jsem zkusmo nalepil nasucho...