Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlhkost v hodinkách

Dobrý den,chtěl bych vědět jak dostat vlhkost z hodinek. na sklíčku hodinek mám zevnitř kapičky rosy, které se už asi 8 hodin snažím dostat ven. zkoušel jsem teplo(pod lampičkou) a chlad(venku +5°C) ale pořád nic. voda se mi tam dostala při umývání ruk. záruční list od hodinek nemám a ani nemají nikde šroubek aby se daly rozebrat. co mám dělat? mám zkusit mrazák?

Ono to vypadá, že není rozdílu mezi hodinkami a holinkami - oboje se natahují. Ve skutečnosti to vypadá ale jinak. Hodinky mají zdaní stranu šroubovací, nebo zaklapovací. Vždy je tam těsnění, které se může poškodit. Je nutno zvážit, zda je řešením svépomoc, nebo hodinář a to s ohledem na cenu hodinek (jedno, jestli finanční, nebo citovou). Pro začátek bych doporučil odtajnit značku a typ, v lepším případě to doplnit o fotku z obou stran. Možná, že by byly rady fundovanější.