Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s chladící kapalinou

Čau,
mám Feldu 95´a vyskytl se problém,který se týká chladící kapaliny.Při jízdě a následném zahřátí motoru a použití topení se po nějaké době objeví nesnesitelný zápach.Zjistil jsem,že zdroj zápachu je nádržka na chladící kapalinu.Chladíci kapalina se zahřívá.Je měněna minulý rok a doteť bylo vše o.k.Můžete někdo poradit?Děkuju.

Asi jak je ta oválná mřížka pod kapotou. Zkus nějaké fórum o škodovkách, píšou, že ten filtr tam ani nedávají, že smrdí a dost snižuje výkon ventilátoru topení. Místo něj se prej dává silonka.
Jinak se doporučuje vydezinfikovat ty vzduchovody ajatinem, který se dovnitř rozstřikuje, při zapnuté ventilaci. Ale použij roztok, ne tinkturu.
http://www.lekarna.cz/ajatin-plus-roztok-1-500ml-s -mechanickym-rozprasovacem/

Skunku, chladící kapalina nepřijde se vzduchem vháněným do interiéru do styku. Ta v žádném případě smrdět nemůže, pouze v tom případě jak Ti popisuje prasák, to by jsi poznál v úbytku chladící kapaliny. Co když Ti do vzduch. systému vlezlo něco živého a zahnívá! Na radiátoru můžeš mít nachytaný různý bordel pokud není přítomen pylový filtr. Jedině všechno vyfoukat a následně dezinfikovat. Ostatně to Ti již radilo více přispívatelů.

Jak píšeš o zahnívání tak to nebude.Jednou jsem měl v motorovým prostoru holuba a to je kámo docela jinej smrádek:x:.Taky jsem na to myslel,ale když to začne smrdět a otevřu kapotu tak to smrdí jak když se něco pálí.Jako spíš chemie nebo co.Myslel jsem jestli někde neprotejká kapalina a pak se nepálí.No nic děkuju za rady a snad něco vykoumám.Všem krásnýho Silvestra:beer:

No nic děkuju za rady...

Nemáš zač, zvířátka si musí pomáhat, užij si Silvestra a už k tomu nečuchej.
Holt jakej pán, takovej krám. :-D

PS. Ještě bys mohl zkusit, po ohřátí motoru, postavit auto šikovně "po větru", otevřít kapotu a až potom pustit ventilátor, jestli ten smrad jde z motoru nebo z topení.