Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze vypnout chladničku Candy (jinak než vytažením ze zásuvky)?

Přeji hezký den,
potřeboval bych vědět, jestli je možné u kombinované chladničky Candy (typ bohužel nevím, není nikde uveden) ji vypnout ovladačem termostatu, který je uvnitř ledničky? Zásuvka je za chladničkou a je tedy dost nešikovné ji pokaždé odtahovat a vytahovat napájecí kabel.

Přikládám fotku ovladače termostatu. Je tam poloha "modré kolečko", do té ale nelze knoflík otočit. Lze nastavovat jen 1-5.

Děkuji za odpověď.

[http://kutilska.poradna.net/file/view/1917-ledmick a-jpg]

Nejdříve děkuji všem, kteří mi poradili.

Nakonec se podařilo! Musel jsem opravdu použít dost velké síly, abych kolečko na nulu otočil. Naštěstí bez kombinaček. Z nuly na jedničku to jde o malinko lépe a je slyšet cvaknutí.

V poloze "0" se vypne kompresor, světlo při otevřených dvířkách svítí.

Ještě jednou děkuji a značím vyřešeno.