Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukova izolace kantky

Ahoj, chtel bych zaizolovat kantku proti hluku, ktera deli muj byt od bytu sousedu. Maji male decko a je slysel uplne vsechno. Mel bych par dotazu, jakou izolaci doporucujete? Mam v planu pred kantku udelat konstrukci z profilu, mezi profily a kantku dat izolaci a na konstrukci dat sadros. Planuju tam dat tak 10 cm izolace, neni lepsi ji nalepit rovnou na kantku? 10 cm je uz docela dost. Diky

Diky za tip, je modra deska opravdu o tolik lepsi nez obycejny sadrokarton? Dival jsem se na web, ale tam je nejlepsi, nejkrasnejsi, nejuzasnejsi, ale zname PR :-) Jedna se o 12 m^2, takze bych to financne asi unesl, ale otazka, zda to ma cenu. Diky