Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit oběr na ele. instalaci

Dobrý večer
mám na vás dotaz
můžu změřit že je kabelu odběr ?
ve stupačkach je natahana elektrika, jsou tam tři krabice a potřebují zjistit a odpojit drát od jednoho spotřebiče
lze na to využit multimetr ?

děkují za odpovědí

To bude spíš podezření že mu někdo možná tahá elektřinu jeho někam jinam, a on si to chce ověřit.

A nebo právě naopak :-) .

V prvním případě ve shodě s předřečníky doporučuji obrátit se na odborníka, může jít i o život.