Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaky koupit zahlubnik

Zdravim zkusenejsi kutily. Potreboval bych poradit, jaky koupit zahlubnik na drevotrisku pro pouziti napr. s beznymi vruty. Staci mi hobby varianta, nechci zahlubnik za 500kc. Co neco takoveho? http://www.stavbaeu.cz/naradi/extol/rucni-naradi/v rtaky-a-frezy/extol-craft-zahlubniky-do-vrtacky-90 -sada-3ks-930040 Na netu jsem bohuzel o spravnem vyberu zahlubniku nenasel nic. Potrebuju vic velikosti? Teoreticky pokud ma zahlubnik dany uhel britu by mi mohl stacit jeden, nebo se mylim? Diky za osvetleni tematu...

Kecale, on to chce do dřevotřísky, tys mu nabídnul na ocel.
Libor - záleží jak hodně s tím děláš, ale předpokládám, že jsi kutil, tudíž to co sis vybral by ti mělo bohatě stačit. To co nabízí Petr není špatný, ale tím co sis vybral obsáhneš všechny potřebné průměry, nebudeš muset mít na každý něco jinýho.