Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit šroubovací bity do aku vrtačky (Praha)?

Dobrý den,
sháním šroubovací bity PZ0 a PH0 do aku vrtačky/šroubováku v nějaké rozumné kvalitě (cca 30-60kč/ks), ne úplně ty nejobyčejnější, od každého potřebuji jeden kus. Na internetu nemůžu najít obchod, kde bych to sehnal, buď jsou v nabídce celé sady, nebo po několika kusech nebo jenom ty obyčejné. Můžete mi poradit, v jakém pražském obchodě by to mohli mít, abych nemusel obcházet jednotlivá železářství?

Díky za tipy.

Najdi si na netu jakoukoliv specialku s spojovacim materialem, tam v teto cene urcite koupis rozumny bit jednotlive po kusech. Jistota bude bauhaus, hornbach apod, ovsem tady to bude bud smejd, nebo bit o desitky az stovky procent predrazeny. Tady v Brne je specialek s spojovacim materialem plno, v Praglu urcite najdes neco blizko bydliste.