Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde koupit šroubovací bity do aku vrtačky (Praha)?

Dobrý den,
sháním šroubovací bity PZ0 a PH0 do aku vrtačky/šroubováku v nějaké rozumné kvalitě (cca 30-60kč/ks), ne úplně ty nejobyčejnější, od každého potřebuji jeden kus. Na internetu nemůžu najít obchod, kde bych to sehnal, buď jsou v nabídce celé sady, nebo po několika kusech nebo jenom ty obyčejné. Můžete mi poradit, v jakém pražském obchodě by to mohli mít, abych nemusel obcházet jednotlivá železářství?

Díky za tipy.

to samozřejmě šlo, ale už jsem navštívil čtyři železářství - neúspěšně plus do jednoho jsem volal - taky neúspěšně, na internetu když jsem si to zadával různym způsobem přes vyhledávač, tak se mi toho taky moc neukázalo.. proto jsem zkusil napsat sem, myslel jsem, že mi třeba někdo doporučí nějakej šikovnej obchod..

V Horním Bachu. Mají na výběr od laciné měkkoty až po drahé diamantové, co vydrží všechno. Když budeš chtít ty dražší, musíš slovit nějakého pracovníka z oddělení nářadí, což bude největší problém, páč mají mezi regály specializované úkryty a jsou vybaveni velice kvalitními mimikry. Kdy se ti podaří někoho ukořistit, tak ti vydá kvalitní bity, které mají zamčené ve skleněné skříni tam vzadu u nářadí.

Najdi si na netu jakoukoliv specialku s spojovacim materialem, tam v teto cene urcite koupis rozumny bit jednotlive po kusech. Jistota bude bauhaus, hornbach apod, ovsem tady to bude bud smejd, nebo bit o desitky az stovky procent predrazeny. Tady v Brne je specialek s spojovacim materialem plno, v Praglu urcite najdes neco blizko bydliste.