Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stará střecha

Dobrý den, zvažuji rekonstrukci půdy (11x11m) na podkrovní byt (sádrokarton). Problém je 102letá větraná sedlová střecha podobná této http://img.ceskyinternet.cz/clanky/odstavce/19924- 539318-1_Schranka-06.jpg Občas pod tašky totiž zavane sníh nebo i zateče voda (přesto jsou krokve po nynější kontrole v pořádku a nemusí se měnit). Rozhodl jsem se tedy pro nové pokrytí, jen bych se rád poradil s někým zkušeným v této problematice. Zvažuji buď plech nebo opět tašky, proto bych rád prokonzultoval názory zkušených - pro, proti a popř. kolik bych si zhruba se vším všudy (difuzní folie, izolace atd.) měl na střechu připravit peněz. Střecha je asi 140m2, jeden komín, a chtěl bych do ní rovnou zasadit střešní okna (2 menší vikíře a 4 výklopná okna 90x140cm). Předem díky za vaše názory a zkušenosti.

Ja bych menil. Jeste bych si proveril ty firmy. Je krasne najit si levnou firmu, ktera dela za hubicku, ale casto to podle toho taky vypada. Je lepsi si priplatit nekolik tisic a mit opravdu kvalitne odvedenou praci. Ovsem netvrdim ze drazsi firma bude lepsi. Je treba opravdu hledat a pidit se