Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sprchový kout z vaničky, nebo vyzděný

Dobrý den, v koupelně nám vznikl po bojleru výklenek, kde bychom chtěli udělat sprchový kout. Rozměr je však 95cm široký a 110cm hluboký. Jelikož vaničky jsou 90x90, či 100x100cm, tak nevíme zda zvolit vaničku a nějak jí tam třeba zasekat do zdí, nebo kout s těmito rozměry vyzdít. Proto bych chtěl poprosit o radu, co se v tomto případě dělá.
Děkuji

Dobry den, pri rekonstrukci bytu jsem resil stejny problem a nakonec to vyhrala vanicka. Sice je to drazsi, ale instalateri me od vyzdeneho sprchoveho koutu odrazovali, pry stejne zacne jednou prosakovat, ne hned, ale za delsi dobu. JN