Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nedoplatek za elektřinu

Zdravím, předem se omlouvá, zda-li jsem to špatně zařadil. Ale chtěl bych se zeptat, jestli ej tu někdo, kdo by mi pomohl ujasnit fakturu za elektřinu? Mám nedoplatek přes 2t, byl jsem celkem v šoku, když jsem obálku otevřel, je to rok, co jsem přešel k jinému dodavateli, k Centropolu, prý jsou levnější atd. Nejspíš jsem naletěl. Díky

Každýmu, kdo si stěžuje na cenu energií radím, aby sledoval spotřebu ne jen jednou za rok, ale v krátkých časových úsecích a PRAVIDELNĚ(!). Jednak to může být i zábavné, jednak můžeme reagovat na technické chyby, nebo jich využít (nespínání tarifu) a hlavně máme porovnání s vlastním chováním v minulosti. Pokud platby rostou a měřená spotřeba ne, je čas porovnávat dodavatele, nebo poměr cen alternativního druhu energie. Pokud spotřeba stoupá bez důvodu, je čas jít do sebe...