Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce stareho domu

Zdravím. Chci rekonstruovat starsi dum (cca 60 let). Musi se udělat nové rozvody elektřiny plynu a vody. Je na sítě potřeba projekt? Na plyn projekt mám ale protože je to jen vejminek v hosp. stavení tak se v 90. letech plyn neudelal a já mám dnes jinou představu o tom kde by byl umístěn sporák a kotel. Musí se nechat předělat projekt?

Nevím, jaké to je topit s čerpadlem. Vím ale, jaké to je topit na samotíž. Máme doma jen krbovou teplovodní vložku, běžně na noc nebo při odchodu do práce apod. naložím plný krb a nestarám se o to. Nezajímá mě, jestli jde proud nebo ne, v baráku se pořád topí a je teplo. Topenářům jsem řekl, že to takhle chci, tak to tak udělali.

Plynový kotel samozřejmě bez elektřiny nepojede, ale tazatel psal, že na dotápění chce pořídit nějaké krbovky a tam bych rozhodně nasadil teplovodní samotížný systém.