Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nehoří plyn deska

dobrý den, máme problém s plynovou deskou Baumatic. Dva hořáky nedrží plamen ostatní ok. Poradte prosím v čem to může být. děkuji
Změna předmětu, původně: MEJTO (Kurt)

Nedrží plamem nenínic moc diagnóza. Jde o to, jak to hoří pokud to hoří. Může to dělat čidlo, jak uvedeno výše, nebo se plamen trhá od hořáku, pak je špatně seřízen poměr vzduch-plyn. Nebo to zhasne vpoloze na spoř, pak je příliš přiškrcen režim sporo.