Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plotová brána

Zdravím kutily a prosím o radu z jakého materiálu zhotovit plotovou bránu dvoukřídlou 2x2,5 m a výšky 1,5 m s výplní pozinkovaného pletiva. Byly mně navrženy 1 coulové trubky, nevím zda by jekle nebyly vhodnější. Chci, aby to nějaký čas vydrželo, ale nebylo to příliš drahé. Kolik zhotovení takové brány včetně montáže na již zabudované železné sloupy může stát?
děkuji

Záleží na tom, jak zručný jste kutil, pokud si to budete dělat sám. Každopádně jekl se lépe řeže pro sváření. pod úhlem 45° dáte k sobě stáhnete svěrkama nabodujete a svaříte. Pokud to budete svářet elektrikou nedoporučuji sílu 1,5mm lehce se propálí. hodně záleží na tom jak máte udělaný zbytek plotu , aby to trochu vypadalo. A ten rozměr 2x2,5 výška 1,5 ??? každé pole bude jinak široké? Pokud by jste byl od chrudimi mohu nabídnout pomoc s výrobou. za symbolickou cenu. sewax@seznam.cz