Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakující se chemický zápach v domě

Dobrý den, asi před 4 měsíci se poprvé objevil chemický zápach (něco jakoby barva?), konkrétně na záchodě v přízemí, v patře na záchodě a v dětském pokoji, který je hned vedle. Tento zápach se opakuje tak jednou za 2-3 týdny většinou večer (jakoby se vždy někde nahromadil) a po pár hodinách zmizí... Slyšel jsem od mamky, že když byla dělaná nová střecha před 10 lety, byla zadělaná nějaká větrací díra, tak jestli to může být tím...

Co se s tím dá dělat, koho zavolat? Už jsme z toho opravdu nešťastní. :.(

"Slyšel jsem od mamky, že když byla dělaná nová střecha před 10 lety, byla zadělaná nějaká větrací díra, tak jestli to může být tím..."

Asi bych se zajímal i o tu trubku (větrací díru). Odvětrávání stupačky není zbytečné.

Tak zápach se dnes objevil znovu i přes ucpanou trubku... Ani nepomohlo opětovné propláchnutí kanalizace. Už nevím co s tím. Koho si zavolat na pomoc (lokalizace zdroje zápachu atd.). Věděl by si s tím rady nějaký instalatér? Díky moc.