Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda felicia- chcípne pravidelně po 1km

Ahoj, mám takový problém.

Zhruba před týdnem začaly problémy, které se mi opakují denně při cestě do a z práce.
Nastartuju auto, beží normálně, po cca 1km jízdy začne chcípat.
Podřazování- zvýšení otáček nepomůže, pouze na neutrál když prošlápnu plyn je vše ok a jedu vesele dál.
Jednou jsem nestihl prošlápnout za neutrálu plyn a motor chcípnul, ovšem hned nastaroval při natočení a pak už taky vše ok.

Nevím v čem může být problém.

Díky za reakce.

Škoda Felicia 1.3 r.v. 2000

Podobný problém mi dělal benzinový filtr. vůbec nešel profouknout. Navíc se mi auto chovalo ještě tak, že když jsem potřeboval odřadit, třeba při odbočení, tak motor chcípnul. Hned šel zase natočit a jel jsem dál.