Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zateplení rod. domku

Dobrý den,
mám starý rod. domek, který je z větší části z kamene a z toho vyplývá, že je velmi vlhký. Ráda bych ho zateplila a zároveň by, ale také chtělo asi něco udělat s vlhkosti. Přemýšlela jsem o polystyrénu, ale moc se v tom nevyznám, viděla jsem třeba, že lidé dávají růžový polystyrén a na něj pokládají ještě šedivý, zajímalo by mě jaký to má smysl dávat dva polystyrény na sebe a nebo jestli je lepší dát m. vlnu a na to dát slabší polystyrén také toto jsem viděla na jednom domku. A nebo jsem viděla, že lidé napouštěli do děr ve zdi přípravek na vlhkost. Byla bych ráda jestli by jste mi mohli poradit. Děkuji.

Pokud je domek vlhký, nesmíte ho zateplit. Musíte nejdříve domek zbavit vlhkosti a pak teprve izolovat..

příklad, když si vezmete vypranou neusušenou halenku na sebe, zakryjete jí kabátem, bude studit? Vysušíte jí? Ano, jen svým teplem, ale když bude stále dodávat vlhko, tak to neusušíte.
Pochopila jste problém?
Přeji hezký večer..