Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporák Zanussi

Ahoj lidi, mám sporák Zanussi ZCV 560 MW 1 ( sklokeramická deska). Vyskytuje se porucha - plotýnka je daná na plný výkon, ale někdy se stane, že během ohřívání vypíná a zapíná, jakoby byl zařazený nižší stupeň vyhřívání, jako kdyby fungoval termostat. Prosím o radu, kde může být zakopaný pes? V termostatu u knoflíku, nebo přímo v tělese, kde je také bimetal proti přehřátí? A jak se závady zbavit? Moc děkuji za odpovědi S.

Začal bych tím, jestli není pokroucené dno hrnce (nebo na něm není nějaký nápek - musí být zkrátka čisté a rovné) a jestli se to takto chová i se zaručeně kvalitním kusem nádobí, který není menší, než varná zóna.