Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začátky s Arduinem?

Zdravím.
Je mi 15 a velmi se zajímám o různé elektonické blbůstky atd. Hodně doma kutím, rozebírám staré věci a štourám se v tom. No začíná mě to bavit. :) Budu studovat nejspíš střední v Táboře. Střední škola informatiky a spojů. Zatím nemám moc valné znalosti v tomto oboru, takže spíše experimentuji. Chtěl jsme se zeptat, zda by pro mě bylo vhodné pořídit si desku Arduino a učit se s tím programovat a popřípadě stavět nějaké věci. Časem třeba i autonomní vozítko. :-D A neříkejte hned, že je to pro mě složité. Všechno se dá naučit, teda pokud to nebude hoodně složité.

Arduino

Díky za Váš názor.

Co je to za pitomost? Když ti někdo napíše, že si něco máš koupit, tak si to koupíš a když napíše, že ne, tak nekoupíš?
Aha, to jsi ty s tím fotovoltaickým článkem z kalkulačky a mikro motorem do hračky? Tak to jo, kup si to.

Ale to sem zase něco napsal co? Já se neptám zda si to mám koupit nebo ne, to si rozhodnu sám, ale jaký máte na tu věc názor, zdali to náhodou nemáte, neznáte a jestli by to pro mne jakožto studenta nebylo moc náročné. Co jsem poboha provedl tak příšernýho, že chci radu na poRADNĚ ?!

kdyby nikdo nikdy neresil nerealne kraviny, tak jsme doposud na stromech, spousta veci vznikla jako vedlejsi produkt nerealne kraviny, misto toho, abyste ocenili ze ma o neco zajem a chce se neco naucit, ci poucit z chyb, tak ho radeji poslete k sipku, rozhodne je lepsi snit a resit "nerealne" kraviny, nez se poflakovat a fetovat