Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jawa 175/356 - Můžu použít řetězové kolečko z fichtla?

Zdravím, mám Jawu ČZ 175/356, a potřeboval bych aby měla větší sílu. Teď má vepředu 16 zubů. Nechci měnit zadní rozetu, za ty obrovsky talíře, tak raděj razantně vyměním předek. Na čízu se dělají zuby 15,16,17 a vypadají stejně jako na fichtla, kde se dělají i 9 zuby. Já bych ale šel tak maximálně do nějákých 11.
Nevíte, jestli mi bude to fichtlový sedět? Díky

Tak dnes mi přišly a sedí. Akorát jak říkal JardaHarda, tak jsou asi o půlku užší, tak si seženu ještě jedno kolečko z kteryho udělám podložku.

Ale teď mám jinej problém, Čezetka mi fluše, jako když je bohatá směs. Dal jsem teda jehlu postupně na nejvyšší zářez a nezlepšilo se to, dokonce mi přišlo že se to zhoršilo. Ale aby flusala příliš chudá směs je přece blbost ne?